Terug naar hoofdinhoud
20 januari
2024

Onderhandelingsresultaat CAO kalkzandsteen- en cellenbetonindustrie 2024

De CAO partijen hebben een onderhandelingsresultaat bereikt over een nieuwe CAO kalkzandsteen- en cellenbetonindustrie met een looptijd van 12 maanden. 

Het resultaat zal voorgelegd worden aan de achterban.

 

Looptijd

1 januari 2024 t/m 31 december 2024

 

Salaris

01-01-2024: 2 procent salarisverhoging
01-01-2024: bruto € 75 salarisverhoging (parttimers naar rato)
dec-2024: 3 procent eindejaarsuitkering

 

Diversen

  • per 1 januari 2024 wordt de reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer verhoogd naar 23 cent per kilometer, met een maximum van 30 kilometer enkele reis.
  • per 1 januari 2024 ontvangen de werknemers 1 extra verlofdag. Deze dag dient in het kalenderjaar opgenomen worden waarin deze is toegekend. De werkgever heeft de mogelijkheid om deze verlofdag weer in te trekken als de bedrijfsomstandigheden daartoe aanleiding geven. In dat geval wordt de verlofdag omgezet in een salarisverhoging van 0,5 procent.
  • voortzetting werkgroep “Toekomst van Werk sector Kalkzandsteen/ Cellenbeton”
  • per 1 januari 2024 geldt een stagevergoeding van minimaal € 300 per maand, ongeacht het opleidingsniveau en gebaseerd op een volwaardige stage. Deze vergoeding is niet van toepassing bij bijvoorbeeld korte stages, snuffelstages.
  • De wettelijke vergoeding van 70% bij kortdurend zorgverlof wordt door de werkgever aangevuld naar 80%.

 

 

downloaddownload hier de tekst van het onderhandelingsresultaat CAO kalkzandsteen- en cellenbetonindustrie 2024

 

 

Naar de pagina van de CAO kalkzandsteen- en cellenbetonindustrie

 


Publicatiedatum: 20 januari 2024

Volg ons op social media

Facebook   social 1 round twitter  social 1 round linkedin  social 1 round instagram


gratis nieuwsbrieven

Niets meer missen over de cao kalkzandsteen- en cellenbetonindustrie?

Meld je hier aan voor de gratis nieuwsbrief! Meer dan 400 personen gingen je reeds voor!