Nog geen akkoord salarisverhoging CAO schilders-, vlakglas- en glaszetbedrijf 2024
De vakbonden brachten begin oktober het nieuws naar buiten dat de CAO partijen een akkoord bereikt zouden hebben over de loonsverhoging 2024 voor de CAO schilders-, vlakglas- en glaszetbedrijf.
De werkgevers in Onderhoud NL geeft aan hierover verbaasd te zijn. Volgens de werkgevers is er nog geen sprake van overeenstemming over het salaris.
In artikel 28 van de CAO zijn afspraken gemaakt over de jaarlijkse salaris ontwikkeling. Daarin staat een datum van 1 oktober genoemd voor het vaststellen van de verhoging. Omdat er geen overeenstemming bereikt is, zijn de vakbonden blijkbaar van mening dat er dan automatisch een verhoging op basis van de ontwikkeling van het CBS consumentenprijsindexcijfer van toepassing is. De werkgevers delen deze mening niet.
De verhoging is dus nog niet definitief en de vakbonden en werkgevers zijn nog steeds in overleg.
Naar de pagina van de CAO schilders-, vlakglas- en glaszetbedrijf
Niets meer missen over de cao schilders-, afwerkings- en glaszetbedrijf?
Laatste nieuws
- 12-06-2026 - Onderhandelingsresultaat CAO groothandel in vlakglas en glazeniersbedrijf 2026 - 2027
- 11-06-2026 - Uitslag ledenraadpleging vakbonden over onderhandelingsresultaat CAO schoonmaak- en glazenwassersbedrijf 2026 - 2028
- 28-05-2026 - Eindbod CAO kartonnage- en flexibele verpakkingenbedrijf 2026 - 2028 (CAO Kartoflex)
- 27-05-2026 - Maximale onbelaste reiskostenvergoeding verhoogd naar € 0,25 per kilometer – wat betekent dit voor u?
- 18-05-2026 - Onderhandelingsresultaat CAO schoonmaak- en glazenwassersbedrijf 2026 - 2028





