Skip to main content
22 december
2024

Onderhandelingsresultaat CAO groothandel in vlakglas, glasbewerkings- en glazeniersbedrijf 2025 - 2026

De CAO partijen hebben een onderhandelingsresultaat bereikt over een nieuwe CAO groothandel in vlakglas, glasbewerkings- en glazeniersbedrijf met een looptijd van 18 maanden. 

Het resultaat zal voorgelegd worden aan de achterban.CAO vlakglas

 

Looptijd

1 januari 2025 t/m 30 juni 2026

 

Salaris

01-01-2025: 4 procent salarisverhoging (max € 200 bruto bij fulltime)
01-07-2025: 1 procent salarisverhoging
01-01-2026: 2 procent salarisverhoging

 

Diversen

  • de premie voor de WGA wordt volledig door de werkgever betaald
  • de verdeling van de pensioenpremie van 32% wordt t/m 30 juni 2026 met een ongewijzigde verdeling door de werkgever en werknemer betaald.
  • vanaf 1 januari 2025 worden bij deeltijdwerkers de gewerkte uren boven de contracturen uitbetaald met overwerkvergoeding.
  • de werkgroep p Fit over the finish met aanvulling zwaar werk (RVU) doet onderzoek naar een kortere arbeidsweek.
  • de vakbondscontributie blijft fiscaal voordelig verrekend worden.

 

 

download hier de tekst van het onderhandelingsresultaat CAO groothandel in vlakglas, glasbewerkings- en glazeniersbedrijf 2025 - 2026

 

 

Naar de pagina van de CAO groothandel in vlakglas, glasbewerkings- en glazeniersbedrijf

 


Publicatiedatum: 22 december 2024

Volg ons op social media

Facebook   social 1 round twitter  social 1 round linkedin  social 1 round instagram


Niets meer missen over de cao groothandel in vlakglas?

Meld je hier aan voor de gratis nieuwsbrief! Meer dan 400 personen gingen je reeds voor!